תקנון

שף מנטור – תקנון האתר

 

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 1. האתר הינו מקום לרכישת ידע בצורה מקוונת. אנחנו מזמינים אותך לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.
 2. סביבת הקורסים מיועדת אך ורק לאנשים פרטיים, והגישה לסרטוני הוידאו וכל חומר אחר הנמצא באתר הינו על ידי רכישת מנוי חודשי באתר.
 3. השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה
  כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המשתמשים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. שינויים מסוג זה, עלולים להביא לשינויים בקבצים הנמצאים באזור האישי של המשתמש.
 4. למשתמשים לא תהיה כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי החברה בגין השינויים הנ"ל, ו/או תקלות שיתרחשו עקב ביצועם, ובגין כל נזק תוצאתי ישיר או נלווה, הנובעים מהשימוש בשירות ו/או מחוסר היכולת להשתמש בשירות.
 5. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת, וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
 6. השימוש באתר הינו על אחריות המשתמש בלבד.
  הידע המוצג באתר נועד להעשיר את הידע של המשתמש ולהקנות לו כלים לשיפור יכולותיו במטבח. עם זאת, השימוש במידע הוא עניינו האישי של המשתמש, ולהנהלת האתר לא תהיה אחריות לכל שימוש מעשי ו/או תיאורטי שנעשה במידע. כמו כן התוצאות המוצגות בסדנאות השונות הינן יוצאות דופן, ולא מובטח לאף אחד שישיג תוצאות.
 7. התמונות המוצגות באתר, הינם להמחשה בלבד.

 

זכויות שימוש ותנאי ביטול

 

 1. פעולת החיוב מתבצעת מיד לאחר השלמת הרכישה. הסרטונים זמינים לצפיה באופן מיידי לאחר ביצוע הרכישה ואישור מחברת האשראי.
 2. המנוי הינו מנוי חודשי המקנה מספר צפיות מוגבל כפי שכתוב באתר בעת הרכישה. המנוי יתחדש אוטומטית בכל חודש, עד לביטול המנוי על ידי הלקוח.
 3. לא ינתן החזר כספי למנוי שלא ניצל את אפשרות הצפיה בסרטים, בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א - 2010.
 4. תשלום ביטול המנוי יכנס לתוקף בחודש הלועזי העוקב לתאריך ביטול המנוי.

 

קנין רוחני

 

 1. המשתמשים רשאים להשתמש באתר כחוק, ואינם מורשים לעשות כל פעולה המנוגדת לחוק.
 2. האתר, לרבות כל המידע שבו, לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה
  לרבות גרפיקה, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לשף מנטור בע"מ ומהווים קניין רוחני בלעדי של החברה, ואין לעשות בהם כל שימוש ללא אישור כתוב מראש וחתום על ידי מנכ"ל החברה.
 3. אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים ו/או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש וחתום על ידי מנכ"ל החברה.
 4. ייתכן כי בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג' או אחרים, יקרו הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת. לא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר באופן זמני.

 

תנאי פרטיות

 

 1. בעת השימוש באתר נאסף מידע על המשתמש. בשימושך באתר הינך מביע הסכמה לכל שימוש שיעשה במידע שנאסף אודותיך, כמפורט בתקנון זה.
 2. הנך מצהיר שאתה מעל גיל 18, או קטין העושה שימוש באתר בכפוף להסכמה מהוריו או מהאפוטרופוס החוקי שלו.
 3. בהרשמתך לאתר הנך נדרש למסור פרטים אישיים, פרטים אלה ישמרו במאגר המידע של האתר. הנך מצהיר כי ידוע לך שמידע זה נמסר מרצונך ובהסכמתך.
 4. הנהלת האתר תנקוט בכל האמצעים המקובלים כדי להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר. עם זאת, מוסכם בזאת כי במקרה ויעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע, לא תהיה למשתמשים כל תביעה, טענה ו/או דרישה כלפי החברה.
 5. אתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי cookies, בכדי לאסוף מידע על העדפותיו של המשתמש באינטרנט, הרגלי שימוש ותחומי ענין. המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
 6. בהרשמתך לאתר הינך נותן את הסכמתך לקבלת הודעות ו/או תוכן מסחרי ו/או שיווקי מאת הנהלת האתר ו/או גורמים הקשורים בה, בהודעות SMS ו/או הודעות וואטסאפ, הודעות פוש (push notifications) ו/או בדואר אלקטרוני וכדו'. המשתמש רשאי בכל עת להודיע על הפסקת הסכמתו לקבלת תוכן כאמור.

 ט.ל.ח.

 

תנו לנו לייק בפייסבוק, ותישארו מעודכנים

מומלצים בשבילך: